Головна » 2014 » Листопад » 14 » Поет, народжений з любові
15:35
Поет, народжений з любові

          У Руденківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів протягом тижня (10.11.-16.11.) було проведено такі заходи із відзначення 80-річчя з дня народження Василя Симоненка:

         У всіх класах школи проведені тематичні виховні години, уроки, бесіди, лекції, присвячені творчості поета, на тему «Василь Симоненко – поет, народжений з любові»;

        Організована шкільна виставка-огляд літератури;

        Оформлені в шкільному музеї, кабінетах історії, української мови та літератури тематичні куточки, презентації, «літературний портрет поета», на тему «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину…»

         Проведено шкільний конкурс читців-декламаторів поезій В.Симоненка, у якому взяли участь 16 учнів 5-11 класів.

          Члени журі конкурсу: Мокляк Л.М. – учитель української мови та літератури, Бриж С.В. – учитель російської мови та світової літератури, Матяшенко Л.М. - бібліотекар, Мостова О.В. – учитель художньої культури, педагог-організатор.

           Голова журі Шинкаренко Т.М. – учитель української мови та літератури.

 

Журі оцінювали читців-декламаторів за такими критеріями:

  • Знання тексту;
  • Рівень виконавської майстерності;

  • Дотримання партитури;

  • Уміння триматися перед глядачем.

    Результати конкурсу:

  1. Водолага Марина 5 клас – 52 б.

  2. Борт Діана 5 клас – 49 б.

  3. Троян Діана 6-А клас – 26 б.

  4. Базяка Валерія 6-А клас – 32 б.

  5. Сонник Єлизавета 6-Б клас – 56 б.

  6. Денисенко Наталія 6-Б клас – 50 б.

  7. Рома Віка 7-Б клас – 56 б.

  8. Баля Катерина 7-А клас – 39 б.

  9. Деменко Ірина 8 клас – 44 б.

  10. Павелко Олексій 8 клас – 50 б.

  11. Олійник Ілона 9 клас – 43 б.

  12. Бондар Юлія 9 клас – 50 б.

  13. Дашко Карина 10 клас – 58 б.

  14. Койло Яна10 клас – 55 б.

  15. Мирний Володимир 11 клас – 43 б.

  16. Стогній Максим 11 клас – 30 б.

     

    Отже, за результатами оцінювання:

     

    І місце – Дашко Карина учениця 10 класу.

    ІІ місце – Сонник Єлизавета учениця 6-Б класу,

    Рома Віка учениця 7-Б класу.

    ІІІ місце – Койло Яна учениця 10 класу,

    Водолага Марина учениця 5 класу.

    ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Переглядів: 287 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: